Cas.sk: Slovensku robí reklamu ďalšia nádejná športovkyňa: Úsmev za milión dolárov!

27.01.2016

Tréner slovenskej krasokorčuliarky Nicole Rajičovej Igor Krokavec bol s výkonom jeho zverenky v stredajšom krátkom programe na ME v Bratislave mimoriadne spokojný. 

Jej úsmev po jazde, v ktorej si pod hlavičkou ISU vytvorila nové osobné maximum ho napĺňa optimizmom pred jej piatkovou voľnou jazdou.

Na snímke Slovenka Nicole Rajičová počas krátkeho programu žien na ME v krasokorčuľovaní.

Na snímke Slovenka Nicole Rajičová počas krátkeho programu žien na ME v krasokorčuľovaní.Autor: TASR

Prvoradým cieľom je zlepšenie minuloročného 11. miesta z ME v Štokholme. Na to má 20-ročná Slovenka dobré predpoklady, keďže v KP skončila deviata. „Sme spokojní. Hoci sme sem mali ťažkú cestu a tri dni sme boli bez tréningu. Vyrovnali sme sa s tým dobre. Bola tam maličká chybička pri trojitom rittbergerovi, ale vyrovnala sa s tým dobre. Sme vo veľmi dobrej pozícii pred voľnými jazdami. Len s krátkym programom sa nedá vyhrať. Sme necelé dva body od piateho miesta. Všetko je otvorené. Nicole je v dobrej nálade a ešte zajtra sa dáme dokopy, aby to v piatok bolo čo najlepšie. Pôjde ako prvá v predposlednej rozjazdke, tak sme to mali aj na Grand Prix v Amerike a tam ukázala veľmi peknú voľnú jazdu. Všetko je dobre nastavené na dobrý výkon. „zhodnotil v rozhovore pre TASR výkon zverenky jej tréner Igor Krokavec.

Viac: http://www.cas.sk/clanok/343122/slovensku-robi-reklamu-dalsia-nadejna-sportovkyna-usmev-za-milion-dolarov.html
ZDROJ: Cas.sk