Účastníci

1MUŽI / MEN
Entries
No. Name Nation
1 Slavik HAYRAPETYAN ARM 1
2 Mario-Rafael IONIAN AUT 2
Manuel KOLL AUT 2 S
3 Larry LOUPOLOVER AZE 3
4 Alexei MIALIONKHIN BLR 4
Pavel IGNATENKO BLR 4 S
5 Jorik HENDRICKX BEL 5
6 Nicholas VRDOLJAK CRO 6
7 Jiri BELOHRADSKY CZE 7
8 Michal BREZINA CZE 7
Petr KOTLARIK CZE 7 S
9 Daniil ZURAV EST 8
Samuel KOPPEL EST 8 S
10 Valtter VIRTANEN FIN 9
Roman GALAY FIN 9 S
Matthias VERSLUIS FIN 9 S
11 Florent AMODIO FRA 10
12 Chafik BESSEGHIER FRA 10
13 Armen AGAIAN GEO 11
14 Paul FENTZ GER 12
15 Franz STREUBEL GER 12
Alexander BJELDE GER 12 S
Niko ULANOVSKY GER 12 S
16 Phillip HARRIS GBR 13
Peter James HALLAM GBR 13 S
Jamie WRIGHT GBR 13 S
17 Alexander MASZLJANKO HUN 14
18 Alexei BYCHENKO ISR 15
19 Daniel SAMOHIN ISR 15
20 Ivan RIGHINI ITA 16
21 Matteo RIZZO ITA 16
Maurizio ZANDRON ITA 16 S
22 Deniss VASILJEVS LAT 17
23 Thomas KENNES NED 18
24 Sondre ODDVOLL BOE NOR 19
25 Patrick MYZYK POL 20
Krzysztof GALA POL 20 S
26 Mikhail KOLYADA RUS 21
27 Maxim KOVTUN RUS 21
28 Alexander PETROV RUS 21
Dmitri ALIEV RUS 21 S
Gordei GORSHKOV RUS 21 S
Sergei VORONOV RUS 21 S
29 Michael NEUMAN SVK 22
30 David KRANJEC SLO 23
31 Javier FERNANDEZ ESP 24
32 Felipe MONTOYA ESP 24
Javier RAYA ESP 24 S
33 Alexander MAJOROV SWE 25
Illya SOLOMIN SWE 25 S
Ondrej SPIEGL SWE 25 S
34 Stephane WALKER SUI 26
Nicola TODESCHINI SUI 26 S
35 Engin Ali ARTAN TUR 27
36 Ivan PAVLOV UKR 28
Yaroslav PANIOT UKR 28 S
S - Substitute Entry
1ŽENY/ LADIES
Entries
No. Name Nation
1 Anastasia GALUSTYAN ARM 1
2 Kerstin FRANK AUT 2
Lara ROTH AUT 2 S
Belinda SCHÖNBERGER AUT 2 S
Nina Larissa WOLFSLAST AUT 2 S
3 Janina MAKEENKA BLR 3
4 Charlotte VANDERSARREN BEL 4
5 Daniela STOEVA BUL 5
6 Eliska BREZINOVA CZE 6
Anna DUSKOVA CZE 6 S
Michaela-Lucie HANZLIKOVA CZE 6 S
Elizaveta UKOLOVA CZE 6 S
7 Pernille SORENSEN DEN 7
8 Helery HÄLVIN EST 8
Johanna ALLIK EST 8 S
9 Viveca LINDFORS FIN 9
Anni JÄRVENPÄÄ FIN 9 S
Jenni SAARINEN FIN 9 S
10 Laurine LECAVELIER FRA 10
11 Mae Berenice MEITE FRA 10
12 Lutricia BOCK GER 11
13 Nathalie WEINZIERL GER 11
Lea Johanna DASTICH GER 11 S
Nicole SCHOTT GER 11 S
14 Danielle HARRISON GBR 12
Nina POVEY GBR 12 S
Karly ROBERTSON GBR 12 S
15 Ivett TOTH HUN 13
Fruzsina MEDGYESI HUN 13 S
16 Aimee BUCHANAN ISR 14
Katarina KULGEYKO ISR 14 S
17 Roberta RODEGHIERO ITA 15
18 Giada RUSSO ITA 15
Sara CASELLA ITA 15 S
19 Angelina KUCHVALSKA LAT 16
20 Aleksandra GOLOVKINA LTU 17
Inga JANULEVICIUTE LTU 17 S
Deimante KIZALAITE LTU 17 S
21 Fleur MAXWELL LUX 18
22 Niki WORIES NED 19
23 Anne Line GJERSEM NOR 20
Camilla GJERSEM NOR 20 S
24 Julia SAUTER ROU 21
25 Evgenia MEDVEDEVA RUS 22
26 Anna POGORILAYA RUS 22
27 Elena RADIONOVA RUS 22
Julia LIPNITSKAIA RUS 22 S
Adelina SOTNIKOVA RUS 22 S
Maria SOTSKOVA RUS 22 S
Elizaveta TUKTAMYSHEVA RUS 22 S
28 Nicole RAJICOVA SVK 23
Alexandra HAGAROVA SVK 23 S
29 Dasa GRM SLO 24
30 Sonia LAFUENTE ESP 25
Marta GARCIA ESP 25 S
31 Matilda ALGOTSSON SWE 26
32 Joshi HELGESSON SWE 26
33 Isabelle OLSSON SWE 26
Linnea MELLGREN SWE 26 S
34 Tanja ODERMATT SUI 27
Shaline RUEGGER SUI 27 S
35 Birce ATABEY TUR 28
36 Anna KHNYCHENKOVA UKR 29
S - Substitute Entry
1TANCE / ICE DANCE
Entries
No. Name Nation
1 Tina GARABEDIAN / Simon PROULX-SENECAL ARM 1
2 Barbora SILNA / Juri KURAKIN AUT 2
3 Viktoria KAVALIOVA / Yurii BIELIAIEV BLR 3
4 Cortney MANSOUR / Michal CESKA CZE 4
5 Laurence FOURNIER BEAUDRY / Nikolaj SORENSEN DEN 5
6 Cecilia TÖRN / Jussiville PARTANEN FIN 6
Olesia KARMI / Max LINDHOLM FIN 6 S
7 Lorenza ALESSANDRINI / Pierre SOUQUET FRA 7
8 Peroline OJARDIAS / Michael BRAMANTE FRA 7
9 Gabriella PAPADAKIS / Guillaume CIZERON FRA 7
10 Kavita LORENZ / Panagiotis POLIZOAKIS GER 8
11 Katharina MÜLLER / Tim DIECK GER 8
12 Penny COOMES / Nicholas BUCKLAND GBR 9
Carter Marie JONES / Richard SHARPE GBR 9 S
13 Carolina MOSCHENI / Balazs MAJOR HUN 10
14 Isabella TOBIAS / Ilia TKACHENKO ISR 11
Kimberly BERKOVICH / Ronald ZILBERBERG ISR 11 S
15 Anna CAPPELLINI / Luca LANOTTE ITA 12
16 Charlene GUIGNARD / Marco FABBRI ITA 12
17 Misato KOMATSUBARA / Andrea FABBRI ITA 12
Victoria MANNI / Saverio GIACOMELLI ITA 12 S
18 Olga JAKUSHINA / Andrey NEVSKIY LAT 13
19 Taylor TRAN / Saulius AMBRULEVICIUS LTU 14
Guoste DAMULEVICIUTE / Deividas KIZALA LTU 14 S
20 Natalia KALISZEK / Maksim SPODIREV POL 15
21 Ekaterina BOBROVA / Dmitri SOLOVIEV RUS 16
22 Victoria SINITSINA / Nikita KATSALAPOV RUS 16
23 Alexandra STEPANOVA / Ivan BUKIN RUS 16
Elena ILINYKH / Ruslan ZHIGANSHIN RUS 16 S
Tiffany ZAHORSKI / Jonathan GUERREIRO RUS 16 S
24 Federica TESTA / Lukas CSOLLEY SVK 17
25 Celia ROBLEDO / Luis FENERO ESP 18
26 Katarina PAICE / Yuri EREMENKO SUI 19
27 Alisa AGAFONOVA / Alper UCAR TUR 20
28 Valeria GAISTRUK / Alexei OLEJNIK UKR 21
Alexandra NAZAROVA / Maxim NIKITIN UKR 21 S
Anzhelika YURCHENKO / Volodymyr BYELIKOV UKR 21 S
S - Substitute Entry

MICHAEL NEUMAN

Narodený: 3. 6. 1990, Štokholm
Profesia: študent materiálového dizajnu a inžinierstva na Kráľovskom inštitúte technológie v Štokholme
Klub: HK Nitra Kraso
Pôsobisko: Štokholm
Trénerka: Tanya Magnusson, asistentka: Monika Kuštárová
Najlepšie bodové skóre: celkove 154,93, krátky program 53,92, voľná jazda 101,01 (Varšavský pohár 2015).
Majstrovstvá Slovenska: šampión 2016, majstrovstvá Švédska: tretí 2012, štvrtý 2011 a 2013
Hudba na sezónu 2015 – 2016: krátky program – Warsaw Concerto (Richard Addinsell), voľná jazda – Sarabande (Escale), Händel’s Sarabande (Maksim)

 

NICOLE RAJIČOVÁ

Narodená: 13. augusta 1995, Garden City, New York (USA)
Profesia: študentka medzinárodného obchodu na Fordham University v New Yorku
Klub: ŠKP Bratislava, Športové centrum polície Ministerstva vnútra SR
Pôsobisko: New York
Tréner: Igor Krokavec, asistent: Tom Rajič
Predošlí tréneri: Milada Kubíková-Stastny, Steve Rice, Peter Johansson
Choreograf: Nikolaj Morozov
Najlepšie bodové skóre: celkove 167,32 b. (ISU GP Americká korčuľa 2015), krátky program 57,15 (juniorské MS 2015), voľná jazda 116,99 (ISU GP Americká korčuľa 2015)
Zimné olympijské hry: 2014 – 24. miesto
Majstrovstvá sveta: 2014 – 25., 2015 – 15.
Majstrovstvá Európy: 2014 – 17., 2015 – 11.
Juniorské majstrovstvá sveta: 2013 – 30., 2015 – 11.
Majstrovstvá Slovenska: šampiónka 2013, 2015, 2016
ISU Grand Prix: 2015 – 7. miesto na Americkej korčuli a na Čínskom pohári
Hudba na sezónu 2015 – 2016: krátky program – soundtrack Nina Rotu k filmu Rómeo a Júlia, voľná jazda – soundtrack Maurica Jarreho k filmu Doktor Živago

 

FEDERICA TESTA – LUKÁŠ CSÖLLEY

Narodení: 27. augusta 1993, Miláno / 18. júna 1990, Bratislava
Profesia: študentka ekonómie na Katolíckej univerzite v Miláne / tréner mládeže, grafik digitálnych médií
Klub: ŠKP Bratislava, Športové centrum polície Ministerstva vnútra SR
Tréningové pôsobisko: Miláno
Tréner: Roberto Pelizzola
Choreografi: Corrado Giordani, Paola Mezzandri, Barbara Riboldi
Najlepšie bodové skóre: celkove 150,57 b., krátky tanec 62,91 (obe ME 2015), voľný tanec 93,28 (Tallinn 2015)
Majstrovstvá sveta: 2012 – 27. miesto, 2013 – 26., 2014 – 23., 2015 – 15.
Majstrovstvá Európy: 2013 – 17. miesto, 2014 – 12., 2015 – 8.
Svetová zimná univerziáda: 2013 – 4. miesto, 2015 – bronzová medaila
Majstrovstvá Slovenska: majstri 2012 – 2016
ISU Grand Prix: 2014 – 7. miesto na Americkej korčuli, 2015 – 4. Čínsky pohár
Hudba na sezónu 2015 – 2016: krátky tanec – soundtrack k filmu Rodina Addamsovcov od Marca Shaimana, voľný tanec – Passeggiata in Paese (Ennio Morricone), Kutlama (Mr. Avant Garde Folk), Ma lʼamore no (Ennio Morricone), Orgia (Ennio Morricone)
Predošlí partneri: Testa – Talian Andrea Malnati (do r. 2009) a Kanaďan Christopher Mior (za Taliansko na ME 2010 – 22. miesto, 2011 – 18.) / Csölley – Češka Nikola Višňová (za Slovensko na ME 2010 – 20. miesto, 2011 – 22., na juniorských MS 2009 – 17., 2010. – 19., 2011 – 5.)
Predošlí tréneri: Testa – Barbara Fusar Poli, Maurizio Margaglio / Csölley – Petra Nétryová, Eva Križková-Ďurišinová, Gabriela Hrázská, Hendryk Schamberger, Raffaella Cazzanigová